    BH3SQ15000 Bahco Pallebukk 1 stykk
    Bahco BH3SQ15000Art.nr: TR12817
    Bahco
    Pallebukk
    1 stykk
    Beskrivelse
    Art.nr: TR12817
    Pallebukk med firkantfot og en løftekapasitet på 15 tonn. Pallbukken har en inngangshøyde på 338 mm og en maksimal høyde på 500 mm.
    Prisjakt
    inkl. MVA
    Sendes innen 8-9 dager
    30 dagers åpent kjøp
    Beskrivelse
    Art.nr: TR12817
    Bahco
    Produktinformasjon
    Bahco BH3SQ15000 er en pallebukk med firkantfot og en løftekapasitet på 15 tonn. Pallbukken har en inngangshøyde på 338 mm og en maksimal høyde på 500 mm.
    Egenskaper
    • Pallebukk med kvadratisk bunnplate og en løftekapasitet på 15000 kg
    • Bunnplate for bedre stabilitet og trykkfordeling
    • Ekstra kraftig sikkerhetssplint med gummigrep
    • Splintholder i foten
    • Splinten er festet med wire i pallbukkens fot slik at den ikke kan forsvinne
    • BS- og TÜV-godkjent
    Tekniske data:
    Inngangshøyde 338 mm
    Maksimal høyde 500
    Bredde forpakning 250 mm
    Lengde forpakning 250 mm