LEDVANCE T5 HF HO39Art.nr: 4073543
LED-lysrør
Beskrivelse
Art.nr: 4073543LEDVANCE T5 HF PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner med elektroniske forkoblinger (se kompatibilitetsliste via QR-koden på produktemballasjen eller på www.ledvance.
377 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 7-9 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073543LEDVANCE T5 HF PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner med elektroniske forkoblinger (se kompatibilitetsliste via QR-koden på produktemballasjen eller på www.ledvance.
Produktinformasjon
LEDVANCE T5 HF PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner med elektroniske forkoblinger (se kompatibilitetsliste via QR-koden på produktforpakningen eller på www.ledvance.se/kompatibilitet). Utseende og lysopplevelse som et vanlig lysrør. Takket være at røret er produsert helt i glass, beholder det formen gjennom hele levetiden. Lysrøret har en optimal splintbeskyttelse takket være en spesiell PET-coating/PET-belegg. Egner seg for bruk i dagligvarebutikker, varehus, industri og produksjonsområder. Raskt og enkelt bytte.
- Ingen bøyning takket være glassrør
- Raskt, enkelt rørskifte uten omkoblinger
- Høyt lysutbytte og høy lyseffektivitet for å oppfylle avanserte belysningskrav
- Også egnet for bruk ved lave temperaturer
- Erstatning for tradisjonelle T5-lysrør i armaturer med elektroniske forkoblingsutstyr (se også kompatibilitetsliste)
- LED-lysrør i glass med splintbeskyttelse for bruk i næringsmiddelindustrien og matproduksjon
- Høy fargestabilitet: ≤ 5 SDCM
- Levetid: opptil 60 000 timer
- Lav flimmer i henhold til EU 2019/2020 (SVM ≤ 0,4 / PstLM ≤ 1)
- Kapslingsgrad: IP20
- Kompatibel med mange konvensjonelle elektroniske forkoblingsutstyr
| Tekniske data | |
| Diameter | 18,5 mm |
|---|---|
| Effekt lyskilde | 18 W |
| Effektfaktor | 0,9 |
| Energieffektivitetsklasse (EU 2019/2015) | E |
| Fotobiologisk sikkerhet (EN 62471) | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Farge hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargebestandighet (McAdam ellipse) | SDCM5 |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 80-89 |
| Gjennomsnittlig nominell levetid | 60000 t |
| Kapslingsgrad (IP) | IP20 |
| Lampbetegnelse | T5 |
| Lampeffektivitet | 141 lm/W |
| Lampetype | Rør, tosidig sokkel |
| Lysstrøm | 2550 lm |
| Lysfarge (EN 12464-1) | Varmhvit 3300 K |
| Egnet for elektronisk forkobling | Ja |
| Lengde | 863 mm |
| Materiale lyskilde | Glass |
| Med støtte for IFTTT | Ja |
| Min. antall tenning-/brytercykler | 200000 |
| Merkespenning | 50-90 V |
| Merkestrøm | 350 mA |
| Nominell lysstrøm (IEC 62612) | 2550 lm |
| Sokkel | G5 |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 190 ° |
| Type glass/skjerm | Matt/Frostet |
| Vektet energiforbruk per 1000 timer | 18 kWh |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH Dato | 2025-01-01 |
| REACH Informasjonsplikt | Ja |
Energimerking Lyskilde - E
Lumen 2550 lm
Lengde 863 mm
Fargetemperatur 3000 K
Diameter 18.5 mm
Brennetid 60000 h
Sokkel G5
Effekt lampe 18 W
EAN 4099854497698
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
Energieffektivitetsklassen for lyskilder baseres på lysutvekslingen utgående fra kraften fra strømnettet. Dette beregnes gjennom at den deklarerte brukbare lysstrømmen (uttrykt i lm) divideres med deklarert effektforbruk i på-modus (uttrykt i W) og multipliseres med den gjeldende faktoren.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke E betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 110-135 lm/W.
Les det fullstendige produktinformasjonsbladetFaktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke E betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 110-135 lm/W.


