Grohe Start 242082432Art.nr: 4068403
Dusjbatteri
Beskrivelse
Art.nr: 4068403Forfinet og oppdatert både i utseende og funksjon for moderne baderomsbehov, Start har en slank, modern profil og økt brukervennlighet. Denne ettgreps dusjarmatur er designet for veggmontering, med et solidt metallhåndtak for taktil bruk.
1 590 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 5-6 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4068403Forfinet og oppdatert både i utseende og funksjon for moderne baderomsbehov, Start har en slank, modern profil og økt brukervennlighet. Denne ettgreps dusjarmatur er designet for veggmontering, med et solidt metallhåndtak for taktil bruk.
Produktinformasjon
Grohe Start dusjblander har attraktive, moderne linjer. Forfinet og oppdatert både i form og funksjon for moderne bad. Denne ettgreps-dusjblanderen er designet for veggmontering, med et solid metallhåndtak for taktil betjening. Grohe SilkMove keramisk patron gir nøyaktig volum- og temperaturkontroll år etter år. En justerbar vannstrømsbegrenser reduserer vannforbruket, mens en temperaturbegrenser sparer energi. Dusjutløpet har en integrert tilbakeslagsventil som hindrer at avløpsvann strømmer tilbake til vannforsyningen.
- Veggmontering
- Metallgrep
- Grohe SilkMove 35 mm keramikkinnsats
- Justerbar strømningsbegrensare
- Med temperaturbegrenser
- Dusjtilkobling 1/2" nedover med innebygd tilbakestrømsventil
- S-tilkoblinger
- Metalldekkplate
- Tilbakestrømsventil
| Tekniske data | |
| Aksentfarge | svart |
| Tilkobling innløp | Utvendig gjenger |
| Tilslutningsdimensjon innløp | Tilsl. 15 (1/2") |
| Antikalksystem | Nei |
| Grunnfarge | svart |
| Senteravstand | 150 mm |
| Sertifisert i henhold til KIWA [NL] | Nei |
| Dimensjon utløp (nominell diameter) | Tilsl. 15 (1/2") |
| Strømningsklasse | C |
| Høydejusterbare festepunkter | Nei |
| Kaldblandekropp | Nei |
Serie Grohe Start
CC-mål 150 mm
Utløpsplassering Ned
Farge Svart
EAN 4067393017486
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
