Dewalt DCS7485N XR FlexVoltArt.nr: IH11802-2
Dewalt
Bordsirkelsag
uten batterier og lader
Beskrivelse
Art.nr: IH11802-2
Batteridrevet bordsirkelsag på 54V med børsteløs motor og 210 mm klinge for klyvebredde opptil 610 mm. Turtall på 5800 o/min.
Prisjakt
inkl. MVA
9 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: IH11802-2
Produktinformasjon
DEWALT DCS7485 er en batteridrevet bordsirkelsag på 54V med børsteløs motor og 210 mm klinge for klyvebredde opptil 610 mm. Turtall på 5800 o/min.
Hva er XR FlexVolt-
XR FlexVolt er en serie 54V elverktøy som gir deg en driftstid og ytelse du aldri har sett før. For første gang kan profesjonelle håndverkere på et pålitelig måte gjennomøre krevende anleggsarbeid uten behov for strømnettet. Tenk deg en arbeidsplass der strømkabler og plasskrevende aggregater er en saga blott. En arbeidsplass der hver håndverker kan arbeide raskere, sikrere og mer effektivt enn noensinne.
For første gang noensinne kan du få 54V rå kraft på en rekke verktøy uten å måtte tenke på ledninger. XR FlexVolt er det eneste batteriet på markedet som kan veksle fra 54V til 18V, noe som gjør det kompatibelt med eksisterende 18V XR elverktøy.
Tekniske data:
Klingehastighet 5800 o/min
Klingens ø 210 mm
Klingens hull ø 30 mm
Gjæringskapasitet -3 til 48°
Maks. klyvebredde høyre 610 mm
Maks. klyvebredde venstre 318 mm
Maks. kuttedybde i 90° 65 mm
Maks. kuttedybde i 45° 45 mm
Lydeffekt 100 dB(A)
Lydtrykk 86 dB(A)
Bordstørrelse 485 x 485 mm
Mål (LxBxH) 605 x 605 x 330 mm
Vekt 22 kg
  • Batteridrevet bordsirkelsag på 54V med samme kraft som nettdrevet
  • Kraftig børsteløs motor for høy ytelse i alle applikasjoner
  • Stålbur beskytter sagen mot slag og støt
  • Teleskopiske anleggsstenger gir hele 610 mm klyvebredd i denne praktiske portable bordsagen