Kärcher 15M PC 15Art.nr: 4066976
Rengjøringsslange
15 m
Beskrivelse
Art.nr: 4066976Praktisk og allsidig rørrengjøringssett for rengjøring av rør, avløp og takrenner, samt for effektiv fjerning av blokkeringer. Leveransen inkluderer to forskjellige munnstykker, som enkelt kan byttes takket være skrukoblingen.
1 552 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Estimert 10-12 dager fra leverandør
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4066976Praktisk og allsidig rørrengjøringssett for rengjøring av rør, avløp og takrenner, samt for effektiv fjerning av blokkeringer. Leveransen inkluderer to forskjellige munnstykker, som enkelt kan byttes takket være skrukoblingen.
Produktinformasjon
Egenskaper
Praktisk og allsidig rørrengjøringssett for rengjøring av rør, avløp og takrenner, samt for effektiv fjerning av blokkeringer. Leveransen inkluderer to forskjellige munnstykker, som enkelt kan byttes takket være skrukoblingen. Jetmunnstykket har en kraftig fremdrift med fire høytrykkstråler som peker bakover – ideelt for takrenner og for å fjerne blokkeringer av fast materiale. Det roterende munnstykket brukes til forebyggende vedlikeholdsrengjøring. Dets 360° rengjøringssystem fjerner effektivt avleiringer fra innsiden av rørveggene. Dette forhindrer blokkeringer i å oppstå i utgangspunktet. Formen på munnstykkene er optimalisert for å sikre at det ikke finnes noen kanter ved tilkoblingspunktet til høytrykksslangen, noe som minimerer risikoen for at munnstykket setter seg fast i røret. Den 15 meter lange, fleksible kvalitetsslangen er forsterket med tekstilfletting for enkel håndtering i vinklete rørsystemer. Slangen har knekkbeskyttelse og messingkoblinger for lang levetid. Egnet for bruk både innendørs og utendørs i kombinasjon med alle Kärcher høytrykksspylere i klassene K 2 til K 7.
Tekniske data | |
Lengde | 15 m |
Vekt | 1,1 kg |
Spesifikasjoner
EAN 4066529136626
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten