Silverline MR80 DG2Art.nr: 2570059
Avskrekker
Beskrivelse
Art.nr: 2570059Avskrekker som holder mus og rotter borte ved hjelp av lydteknologi, uten bruk av gift. MR 80 DG-enheten settes i vegguttaket og dekker opptil 80 m², virker direkte og døgnet rundt.
929 kr
inkl. MVA
Sendes 13.03.2026
Hvis du vil få beskjed når produktet er tilbake på lager, må du godta cookies for markedsføring. Klikk her for å håndtere cookies..
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2570059Avskrekker som holder mus og rotter borte ved hjelp av lydteknologi, uten bruk av gift. MR 80 DG-enheten settes i vegguttaket og dekker opptil 80 m², virker direkte og døgnet rundt.
Produktinformasjon
Silverline MR 80 DG 2 er en avskrekker som holder mus og rotter borte ved hjelp av lydteknologi, uten bruk av gift. MR 80 DG-enheten settes i vegguttaket og dekker opptil 80 m², virker direkte og døgnet rundt. MR 80 DG bruker en kombinasjon av teknologiene A-Guard og Electro Pulse. A-Guard er en variert og veltilpasset ultralyd som forstyrrer mus og rotters naturlige måte å oppføre seg og kommunisere på, og skaper en utålelig miljø for dyrene. Electro Pulse sender ut elektromagnetiske pulseringer som avskrekker mus og rotter fra å utnytte kabelføringer som snarveier. Lyden påvirker ikke mennesker eller husdyr (unntatt tamme gnagere) og skaper ikke resistens hos de aktuelle dyrene. Avskrekkeren forstyrrer ikke annet elektronisk utstyr.
- Dekker en åpen overflate på opptil 80 m²
- Bruker en unik lydteknologi
- Pulse Guard hindrer at dyr benytter kabelføringer som ferdselsvei
- Holder mus og rotter borte uten gift
- Påvirker ikke mennesker og husdyr, unntatt tamgnagere
- Forstyrrer ikke annet elektronisk utstyr
EAN 7350007336637
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
