Schneider Electric LGY112510Art.nr: 3101813
Distribusjonsblokk
1 pol, 125 A, 10 skruetilkoblinger
Beskrivelse
Art.nr: 3101813Schneider Electric LGY112510 distribusjonsblokk, Linergy, 1 P, 125 A, 10 skruetilkoblinger. Mykleder 2x 6–35 mm2 + 2x 1,5–16 mm2 + 6x 1,5–10 mm2.
inkl. MVA
Sendes 22.05.2026
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
Schneider Electric LGY112510 distribusjonsblokk, Linergy, 1 P, 125 A, 10 skruetilkoblinger. Mykleder 2x 6–35 mm2 + 2x 1,5–16 mm2 + 6x 1,5–10 mm2.
| Tekniske data | |
| Type | LGY112510 |
|---|---|
| Trådområde | 35 mm² |