Schneider Electric LC1D50AB7Art.nr: 3099532
Kontaktor
3-polet, 24 V
Beskrivelse
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
3 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
LC1D har Everlink strømtilkobling.
| Tekniske data | |
| Type | LC1D50AB7 |
|---|---|
| Nominell effekt ved AC-3, 400 V | 22 kW |
| Nominell strøm le ved AC-1, 400 V | 80 A |
| Nominell strøm le ved AC-3, 400 V | 50 A |
| Merkespenning forsyning ved AC 50 Hz | 24 V |
| Merkespenning forsyning ved DC | 0 V |
| Antall lukkede hovedkontakter | 3 |
| Antall åpnede hovedkontakter | 0 |
| Spenningstype for drift | AC |
| Antall lukkede hjelpekontakter | 1 |
| Antall åpne hjelpekontakter | 1 |
| Tilkoblingsmetode for hovedkrets | Skruetilkobling |
| Normutførelse | Nei |
| Merkestrøm Ie på AC-4, 400 V | 0 A |
| Merkedriftstrøm på AC-4, 400 V | 11 kW |
| Merkespenning forsyning ved AC 60 Hz | 24 V |
Serie Schneider Electric TeSys
Belastning, maks. 22 kW
Antall åpnende 1 Stk
Strømstyrke 80 A