Schneider Electric LC1D40ABDArt.nr: 3099550
Kontaktor
3-polet, 24 V
Beskrivelse
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
7 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Produktinformasjon
Variant A med Everlink strømtilkobling.
| Tekniske data | |
| Type | LC1D40ABD |
|---|---|
| Nominell effekt ved AC-3, 400 V | 18,5 kW |
| Nominell strøm le ved AC-1, 400 V | 60 A |
| Nominell strøm le ved AC-3, 400 V | 40 A |
| Merkespenning forsyning ved DC | 24 V |
| Antall lukkede hovedkontakter | 3 |
| Spenningstype for drift | DC |
| Antall lukkede hjelpekontakter | 1 |
| Antall åpne hjelpekontakter | 1 |
Serie Schneider Electric TeSys
Belastning, maks. 18.5 kW
Antall åpnende 1 Stk
Strømstyrke 60 A