    LC1D150BD Schneider Electric Kontaktor 3-polet, 24 V 150 A
    Schneider Electric LC1D150BDArt.nr: 3099669
    Schneider Electric
    Kontaktor
    3-polet, 24 V
    Beskrivelse
    Art.nr: 3099669
    LC1D150BD er en likestrøms manøvrert kontaktor for resistiv last og motorstyring.
    Prisjakt
    inkl. MVA
    Finnes i ulike varianter
    Sendes innen 2-3 uker
    30 dagers åpent kjøp
    Beskrivelse
    Art.nr: 3099669
    Schneider Electric
    Produktinformasjon
    Variant A med Everlink strømtilkobling.
    Tekniske data​
    TypeLC1D150BD
    Nominell effekt ved AC-3, 400 V75 kW
    Nominell strøm le ved AC-1, 400 V200 A
    Nominell strøm le ved AC-3, 400 V150 A
    Merkespenning forsyning ved DC24 V
    Antall lukkede hovedkontakter3
    Spenningstype for driftDC
    Antall lukkede hjelpekontakter1
    Antall åpne hjelpekontakter1
    Serie Schneider Electric TeSys
    Belastning, maks. 75 kW
    Antall åpnende 1 Stk
    Strømstyrke 200 A