Norlys Modena 351Art.nr: 3051754
Veggarmatur
E27, IP54
Beskrivelse
Art.nr: 3051754Klassisk veggarmatur med E27-sokkel og IP54-klassifisering. Armaturen er produsert i pulverlakkert støpt aluminium, og glasset er i polykarbonat.
1 142 kr
inkl. MVA
Sendes innen 4-7 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3051754Klassisk veggarmatur med E27-sokkel og IP54-klassifisering. Armaturen er produsert i pulverlakkert støpt aluminium, og glasset er i polykarbonat.
Produktinformasjon
Klassisk veggarmatur med E27-sokkel og IP54-klassifisering. Armaturen er produsert i pulverlakkert støpt aluminium, og glasset er i polykarbonat. Hjørnefeste finnes som tilbehør (art. 152).
- Utførelse: Hengende
- Farge hus/kapsling/konstruksjon: Hvit
- Merkespenning: 220-240 V
- Spenningstype: AC
- Materiale hus/kapsling/konstruksjon: Aluminium
- Materiale kuppel: Plast, transparent
- Lampeholder/sokkel: E27
- Lyskilde Glødelampe
- Med lyskilde: Nei
- Bredde 250 mm
- Høyde/dybde: 330 mm
- Lengde: 550 mm
- Egnet til antall lyskilder: 1
- Beskyttelsesklasse: II
- Kapslingsgrad (IP): IP54
- Driver: Kreves ikke
Serie Norlys Modena
Fargetemperatur 2200 K, 4000 K
Spenningstype AC
Lyskilde LED
Bredde 250 mm
EAN 7042893510016
Elnummer 3183167
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

Eivind Hope, 29 november
En fin utelampe som gir et behagelig, og godt lys ved bruk av 3 w 2200K ledpære.
Et rimelig produkt, og godt visuelt eksteriørmessig inntrykk.
Grunning under ferdig lakk, kunne vært bedre, usikkert hvilken kvalitet det er på grunningen og dermed hvor godt feste det er mellom metall og ferdig topplakk.
Avflassing av topplakk har vært et problem på samme type lamper, kjøpt tidligere. Problemet oppstår gjerne etter 6-8 år.
«Glasset»/polykarbonatglasset i lampene har over tid også falmet noe, og glasset får noen mindre rifter/krakeleringer innvendig. Glasset burde vært av en bedre kvalitet, evt herdet glass. Da ville nok prisen på lampene også blitt noe høyere, men totalen ville blitt et bedre produkt.
