LEDVANCE T5 AC HO39Art.nr: 4073555
LED-lysrør
Beskrivelse
Art.nr: 4073555LEDVANCE T5 AC PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner der forkobling kobles fra og LED-lysrøret kobles direkte til nettspenningen. Utseende og følelse som et vanlig lysrør.
404 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 6-7 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073555LEDVANCE T5 AC PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner der forkobling kobles fra og LED-lysrøret kobles direkte til nettspenningen. Utseende og følelse som et vanlig lysrør.
Produktinformasjon
LEDVANCE T5 AC PERFORMANCE erstatter tradisjonelle T5-lysrør i eksisterende installasjoner der forkobling kobles ut og LED-lysrøret kobles direkte til nettspenning. Utseende og følelse som et vanlig lysrør. Takket være at røret er produsert helt i glass, beholder det formen gjennom hele levetiden. Lysrøret har optimal splintbeskyttelse takket være en spesiell PET-beleggning. Egnet for bruk i dagligvarebutikker, varehus, industri og produksjonsområder. Raskt og enkelt bytte.
- Ingen bøying takket være glassrør
- Optimalt splintbeskyttelse takket være spesial PET-belegg
- Høyt lysutbytte og høy lyseffektivitet for å oppfylle avanserte belysningskrav
- Erstatning av tradisjonelle T5-lysrør i armaturer for drift med nettspenning
- LED-lysrør i glass med splintbeskyttelse for applikasjoner i næringsmiddelindustrien
- Høy fargestabilitet: ≤ 5 SDCM
- Levetid: opptil 50 000 t
- Lav flimmer i henhold til EU 2019/2020 (SVM ≤ 0,4 / PstLM ≤ 1)
- Kapslingsgrad: IP20
| Tekniske data | |
| Diameter | 19 mm |
|---|---|
| Effekt lyskilde | 18 W |
| Effektfaktor | 0,9 |
| Energieffektivitetsklasse (EU 2019/2015) | D |
| Fotobiologisk sikkerhet (EN 62471) | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Farge på hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargebestandighet (McAdam-ellipse) | SDCM5 |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 80-89 |
| Gjennomsnittlig nominell levetid | 50000 t |
| Kapslingsgrad (IP) | IP20 |
| Lambetegnelse | T5 |
| Lysutbytte | 141 lm/W |
| Lampetype/form | Rør, tosidig sokkel |
| Lysfluks | 2550 lm |
| Lysfarge (EN 12464-1) | Varmhvit 3300 K |
| Lengde | 863 mm |
| Materiale lyskilde | Glass |
| Med støtte for IFTTT | Ja |
| Min. antall bryter-/tenningssykluser | 200000 |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 82 mA |
| Nominell lysfluks (IEC 62612) | 2550 lm |
| Sokkel | G5 |
| Spenningstype | AC |
| Strålevinkel | 190 ° |
| Type glass/kuppel | Matt/Frostet |
| Vektet energiforbruk per 1000 timer | 18 kWh |
Energimerking Lyskilde - D
Lumen 2550 lm
Lengde 863 mm
Fargetemperatur 3000 K
Diameter 19 mm
Brennetid 50000 h
Sokkel G5
Effekt lampe 18 W
EAN 4099854552588
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
Energieffektivitetsklassen for lyskilder baseres på lysutvekslingen utgående fra kraften fra strømnettet. Dette beregnes gjennom at den deklarerte brukbare lysstrømmen (uttrykt i lm) divideres med deklarert effektforbruk i på-modus (uttrykt i W) og multipliseres med den gjeldende faktoren.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke D betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 135-160 lm/W.
Les det fullstendige produktinformasjonsbladetFaktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke D betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 135-160 lm/W.


