LEDVANCE DULUX S 9Art.nr: 4073578
LED-lysrør
G23
Beskrivelse
Art.nr: 4073578LEDVANCE DULUX S LED EM VALUE med 2-pins G23-sokkel erstatter tradisjonelle kompaktlysrør for drift med konvensjonelle forkoblinger eller nettspenning. Lavt energiforbruk og lang levetid.
91 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 7-11 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073578LEDVANCE DULUX S LED EM VALUE med 2-pins G23-sokkel erstatter tradisjonelle kompaktlysrør for drift med konvensjonelle forkoblinger eller nettspenning. Lavt energiforbruk og lang levetid.
Produktinformasjon
LEDVANCE DULUX S LED EM VALUE med 2-pins G23-sokkel erstatter tradisjonelle kompaktlysrør for drift med konvensjonelle forkoblinger eller nettspenning. Lavt energiforbruk og lang levetid. Utseende og følelse som et vanlig kompaktlysrør takket være glasskolben. 100 % lys umiddelbart, ingen oppvarmingstid. Raskt og enkelt bytte takket være kompakt design. Egnet for seriekobling. Tåler omgivelsestemperaturer fra -20 til +45 °C.
- Enkel installasjon
- Lavt energiforbruk
- Enkelt bytte takket være kompakt design
- For drift med 230 V direktekobling
- LED‑erstatter for tradisjonelle kompaktlysrør for drift med konvensjonelle forkoblingsutstyr eller 230 V direktekobling
- Levetid: opptil 30 000 timer
- G23 innstikksokkel med to stifter
- Kapslingsklasse: IP20
- Kvikksølvfrie lamper
| Tekniske data | |
| Diameter | 32,5 mm |
|---|---|
| Effekt lyskilde | 4 W |
| Effektfaktor | 0,9 |
| Energieffektivitetsklasse (EU 2019/2015) | D |
| Fotobiologisk sikkerhet (EN 62471) | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Farge hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargestabilitet (McAdam-ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 6500 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 80-89 |
| Gjennomsnittlig nominell levetid | 30000 t |
| Kapslingsgrad (IP) | IP20 |
| Lysutbytte | 137 lm/W |
| Lampeform | Rør, enkel ende |
| Lysfluks | 550 lm |
| Lysfarge (EN 12464-1) | Kaldhvit 5300 K |
| Egnet for magnetisk forkobling | Ja |
| Lengde | 165 mm |
| Materiale lyskilde | Plast |
| Med støtte for IFTTT | Ja |
| Min. antall tennsykluser | 200000 |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 19 mA |
| Nominell lysfluks (IEC 62612) | 550 lm |
| Sokkel | G23 |
| Spenningsart | AC |
| Strålevinkel | 120 ° |
| Type glass/kuppel | Matt/Frostet |
| Vektet energiforbruk per 1000 timer | 4 kWh |
Energimerking Lyskilde - D
Lumen 550 lm
Lengde 165 mm
Fargetemperatur 6500 K
Diameter 32.5 mm
Brennetid 30000 h
Sokkel G23
Effekt lampe 4 W
EAN 4099854502354
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


