Narva LPF314106-DArt.nr: 4012644
LED-lampe
Beskrivelse
Art.nr: 4012644Dimbar LED-lyskilde Klot Opal med E14 sokkel. Passer godt som dekorbelysning og allmennbelysning innendørs og utendørs.
68 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4012644Dimbar LED-lyskilde Klot Opal med E14 sokkel. Passer godt som dekorbelysning og allmennbelysning innendørs og utendørs.
Produktinformasjon
Dimbar LED-lyskilde Klot Opal med E14 sokkel. Passer godt som dekorbelysning og allmennbelysning innendørs og utendørs.
Stilrene lamper i opalisert glass som gir et varmt og stemningsfullt lys, og de dimmes fint. De fremhever stilen på åpne armaturer, og du slipper blendingen som kan komme fra klare lamper.
De kan med fordel brukes til armaturer med skjermer for å slippe skygger på skjermen.
Stilrene lamper i opalisert glass som gir et varmt og stemningsfullt lys, og de dimmes fint. De fremhever stilen på åpne armaturer, og du slipper blendingen som kan komme fra klare lamper.
De kan med fordel brukes til armaturer med skjermer for å slippe skygger på skjermen.
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 45 mm |
|---|---|
| Dimbar | Ja |
| Lampeeffekt | 6 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsindeks (EEI) | 0.12 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | F |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 90-100 (klasse 1A) |
| Middels levetid | 15000 h |
Energimerking Lyskilde - F
Fargetemperatur 2700 K
Brennetid 15000 h
Dimbar Ja
Sokkel E14
Effekt lampe 6 W
EAN 7391316571906
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


