Narva LPF127015-840Art.nr: 4012647
LED-lampe
15 W
Beskrivelse
Art.nr: 4012647LED-lyskilde Classic med E27 sokkel. Brukes der du trenger mye lys som allmennbelysning innendørs og utendørs.
133 kr
inkl. MVA
Sendes innen 9-10 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4012647LED-lyskilde Classic med E27 sokkel. Brukes der du trenger mye lys som allmennbelysning innendørs og utendørs.
Produktinformasjon
LED-lyskilde Classic med E27 sokkel. Brukes der du trenger mye lys som allmennbelysning innendørs og utendørs. Lyser med et kaldhvitt skjær.
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 67 mm |
|---|---|
| Dimming faseavsnitt | Nei |
| Dimming Bluetooth | Nei |
| Dimming fasepåsnitt | Nei |
| Dimming Touch and Dim | Nei |
| Dimming Wi-Fi | Nei |
| Dimming ZigBee | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Lampeeffekt | 15 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | E |
| Fjernbetjening mulig | Nei |
| Kapslingsfarge | Fargeløs |
| Fargetemperatur | 4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 15000 h |
| Filamentlampe | Ja |
Energimerking Lyskilde - E
Fargetemperatur 4000 K
Brennetid 15000 h
Dimbar Nei
Sokkel E27
Effekt lampe 15 W
EAN 7391316571913
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


