Narva LP12260827Art.nr: 4012649
LED-lampe
Beskrivelse
Art.nr: 4012649LED-lyskilde Classic med B22 sokkel. For allmennbelysning, erstatter glødelampe 60W
54 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes tirsdag 7. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4012649LED-lyskilde Classic med B22 sokkel. For allmennbelysning, erstatter glødelampe 60W
Produktinformasjon
LED-lyskilde Classic med B22 sokkel. For allmennbelysning, erstatter glødelampe 60W
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 60 mm |
|---|---|
| Lampeeffekt | 8.6 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | F |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 15000 h |
Energimerking Lyskilde - F
Fargetemperatur 2700 K
Brennetid 15000 h
Effekt lampe 8.6 W
EAN 7391316571937
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


