Narva LFP227004-DArt.nr: 4012653
LED-lampe
Beskrivelse
Art.nr: 4012653Dimbart LED-lyskilde Krone med E27 sokkel. Lampen passer godt som dekorasjons- og allmennbelysning innendørs og utendørs.
60 kr
inkl. MVA
Sendes innen 9-10 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4012653Dimbart LED-lyskilde Krone med E27 sokkel. Lampen passer godt som dekorasjons- og allmennbelysning innendørs og utendørs.
Produktinformasjon
Dimbart LED-lyskilde Krone med E27 sokkel. Lampen passer godt som dekorasjons- og allmennbelysning innendørs og utendørs. Lampen gir et varmt og stemningsfullt lys.
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 35 mm |
|---|---|
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimming Bluetooth | Nei |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimming Wi-Fi | Nei |
| Dimming ZigBee | Nei |
| Dimbar | Ja |
| Lampeeffekt | 4 W |
| Effektfaktor | 0.4 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | G |
| Fjernbetjening mulig | Nei |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Fargeløs |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2200 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 90-100 (klasse 1A) |
| Middels levetid | 20000 h |
| Filamentlampe | Ja |
Energimerking Lyskilde - G
Fargetemperatur 2200 K
Brennetid 20000 h
Dimbar Ja
Sokkel E27
Effekt lampe 4 W
EAN 7391316571968
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


