LEDVANCE SURFACE CIRCULAR 500 PSArt.nr: 4026201
Tak- og veggarmatur
42 W, IP44, 4000 K
Beskrivelse
Art.nr: 4026201LEDVANCE SURFACE CIRCULAR er en LED-armatur som erstatter tak- og veggmonterte armaturer med tradisjonelle kompaktlysrør. Finnes i versjoner med eller uten bevegelses- og dagslyssensor.
646 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4026201LEDVANCE SURFACE CIRCULAR er en LED-armatur som erstatter tak- og veggmonterte armaturer med tradisjonelle kompaktlysrør. Finnes i versjoner med eller uten bevegelses- og dagslyssensor.
Produktinformasjon
LEDVANCE SURFACE CIRCULAR er en LED-armatur som erstatter tak- og veggmonterte armaturer med tradisjonelle kompaktlysrør. Finnes i versjoner med eller uten bevegelses- og dagslyssensor. På 500 mm-versjonen finnes også Power Select-funksjon der man kan velge mellom tre effekter på driveren (42/30/19W – 3500/2500/1500lm). Meget homogent lys og høy effektivitet. Rask og enkel å installere. Reservekuppel finnes som tilbehør. Ideell for bruk i korridorer, trapperom, bad, fellesområder og foajeer.
| Tekniske data | |
| For overvåking av arbeidsplassen | Nei |
|---|---|
| Antall poler | 2 |
| Brannvernklasse "D" | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Ytre diameter | 500 mm |
| Dimming 0-10 V | Nei |
| Dimming 1-10 V | Nei |
| Dimming faseavsnitt | Nei |
| Dimming DALI | Nei |
| Dimming DALI-2 | Nei |
| Dimming DMX | Nei |
| Dimming DSI | Nei |
| Dimming fasepåsnitt | Nei |
| Dimming LineSwitch | Nei |
| Dimming Touch and Dim | Nei |
| Dimming trykknapp | Nei |
| Dimming nettspenningsmodulasjon | Nei |
| Dimming med integrert potensiometer | Nei |
| Dimming programmerbar | Nei |
| Dimming RF | Nei |
| Dimming sinuskurve reduksjon | Nei |
| Dimming leverandørspesifikk | Nei |
| Dimming ZigBee | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Driftsutstyr | Standard elektronisk ballast |
| Driver inkludert | Ja |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | Ikke nødvendig |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Farge på lys, justerbar | Nei |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM5 |
| Fargetemperatur | 4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Glødetrådstest iflg. IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Integrert nødstrømsforsyning | Nei |
| Justerbar lysfordeling | Nei |
| Justerbar lysstrøm | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP44 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Casambi | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Konstant lysstyrkeregulering | Nei |
| Lampeholder (Fatning) | Andre |
| Lysfarge | Hvit |
| Lysfordeler | Diffusorlinse/-optikk/-panel |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Utstrålingsvinkel (verdi) | Ekstremt bredstrålende >80° |
| Lysutbytte | 83-83 lm/W |
| Lysstråling | Direkte |
| Egnet for inbygging | Nei |
| Egnet for nødlys | Nei |
| Egnet for pendeloppheng | Nei |
| Egnet for lyskjedekonfigurasjon | Nei |
| Egnet for himling | Ja |
| Egnet til påbygging | Ja |
| Egnet for veggmontering | Ja |
| Egnet for antall lyskilder/pærer (LEDmoduler) | 0 |
| Kapslingsmateriale | Stål |
| Avdekkingens materiale | Plast, opalfarget |
| Maks. antall armaturer per automatsikring B16 (MCB) | 11 |
| Maks. antall armaturer per automatsikring C16 (MCB) | 17 |
| Maks systemeffekt | 42 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med luftspalter | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 180-180 mA |
| Beregnet levetid L70/B50 ved 25 °C | 50000 h |
| Nominell omgivelsestemperatur iflg. IEC62722-2-1 | -20-45 °C |
| Effektiv lysstrøm | 3500-3500 lm |
| Gitter type | Matt |
| Isoleringsklasse | I |
| Slagfasthet | IK03 |
| Spenningstype | AC |
| Tilkoblingstype | Stikklemme |
| Type kabling | Avslutning |
| Utskiftbar driver | Ja |
| Hus, overflatebeskyttelse | Pulverlakkert |
| Innbygging i isolerte tak, brannvernklasse "F med tak" | Nei |
| REACH-dato | 2023-02-10 |
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Høyde/dybde | 105 mm |
EAN 4099854042133
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
