LEDVANCE PerformanceArt.nr: 4073666
LED-lampe
3,4 W, 470 lm, 2700 K, B22d, dimbar
Beskrivelse
Art.nr: 4073666LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
73 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073666LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
Produktinformasjon
LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe. God fargegjengivelse og lang levetid. Ideell for dekorative installasjoner, applikasjoner i hjemmet og allmennbelysning. Kun til utendørs bruk i egnede utendørsarmaturer
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 45 mm |
|---|---|
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Lampeeffekt | 3.4 W |
| Effektfaktor | 0.4 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | D |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Andre |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 15000 h |
| Filamentlampe | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med lampebetegnelse | P45 |
| Lysutbytte lampe | 138 lm/W |
| Lampeform | Rund/ kule |
| Lysstrøm | 470 lm |
| Lysfarge i henhold til EN 12464-1 | Varm, hvit, <3300 K |
| Egnet for elektronisk forkoblingsenhet | Nei |
| Egnet for magnetisk ballast | Nei |
| Materiale på lyspære | Glass |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. antall koblingssykluser | 100000 |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 25-25 mA |
| Nominell lysstrøm i henhold til IEC 62612 | 470 lm |
| Sokkel | B22d |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 320-320 ° |
| Glasskuppel | Matt / frostet |
| Antatt energiforbruk på 1000 timer | 4 kWh |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH-dato | 2025-01-01 |
| REACH informasjonsplikt | Ja |
| Lengde | 79 mm |
EAN 4099854439179
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

