LEDVANCE Edison PerformanceArt.nr: 4073686
LED-lampe
5,4 W, 730 lm, 2700 K, E27, ikke dimbar
Beskrivelse
Art.nr: 4073686LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
111 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073686LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe.
Produktinformasjon
LEDVANCE PERFORMANCE ledd-lyskilde produsert helt i glass med filamentteknologi. Design, mål og lysstrøm sammenlignbar med en glødelampe eller halogenlampe. God fargegjengivelse og lang levetid. Ideell for dekorative installasjoner, applikasjoner i hjemmet og allmennbelysning. For utendørs bruk kun i egnede utendørsarmaturer
| Tekniske data | |
| Diameter fra/til | 64 mm |
|---|---|
| Dimbar | Nei |
| Lampeeffekt | 5.4-5.4 W |
| Effektfaktor | 0.5 |
| Energieffektivitetsklasse i henhold til EU-direktiv 2019/ 2015 | D |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Farge | Hvit |
| Kapslingsfarge | Andre |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM6 |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Middels levetid | 15000 h |
| Filamentlampe | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med lampebetegnelse | Andre |
| Lysutbytte lampe | 135 lm/W |
| Lampeform | Edison |
| Lysstrøm | 730-730 lm |
| Lysfarge i henhold til EN 12464-1 | Varm, hvit, <3300 K |
| Egnet for elektronisk forkoblingsenhet | Nei |
| Egnet for magnetisk ballast | Nei |
| Materiale på lyspære | Glass |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Min. antall koblingssykluser | 100000 |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 35-35 mA |
| Nominell lysstrøm i henhold til IEC 62612 | 730 lm |
| Sokkel | E27 |
| Spenningstype | AC |
| Strålingsvinkel | 300° |
| Glasskuppel | Matt / frostet |
| Antatt energiforbruk på 1000 timer | 6 kWh |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH Dato | 2024-06-01 |
| REACH Informasjonsplikt | Ja |
| Lengde | 143 mm |
EAN 4099854467486
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

