Belid Sinne 583623613Art.nr: 4015678
Vegglampe
3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 4015678Belid Sinne 583623613 vegglampe. Med utgangspunkt i sin klassiske elliptiske form sitter Sinne tett inntil veggen og gir et slankere, mer minimalistisk uttrykk.
3 554 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 3-4 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 4015678Belid Sinne 583623613 vegglampe. Med utgangspunkt i sin klassiske elliptiske form sitter Sinne tett inntil veggen og gir et slankere, mer minimalistisk uttrykk.
Produktinformasjon
Belid Sinne 583623613 veggarmatur. Med utgangspunkt i sin klassiske elliptiske form sitter Sinne tett inntil veggen og gir inntrykk av et slankere, mer minimalistisk uttrykk. For å gi Sinne mer personlighet har vi valgt å bryte opp den elliptiske formen med en viss kantethet. Armaturen har også skråskårne avslutninger som gjør at den flotte innsiden kommer til syne. Innsiden males for hånd i en kontrastfarge for å skape dybde, en mer åpen og inviterende form og en behagelig, dekorativ lyseffekt. Fargeskalaen som er valgt, har en jordnær og naturinspirert karakter for å knytte an til naturen. Sinne gir et dekorativt, rettet opp- og nedlys med bred lysfordeling og vid spredningsvinkel. Serien er utviklet for ganger, korridorer, trapperom og andre områder der man ønsker en kompakt veggarmatur.
- Frunksjonell, lyser opp både hjem og offentlige områder
- Stilsikker design
- Behagelig lys
| Tekniske data | |
| Utførelse | Hvit/Messing |
|---|---|
| Bredde | 135 mm |
| Forkobling | LED-driver (konstantspenning) |
| Forkobling inkludert | Ja |
| Farge hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 80-89 |
| Høyde/Dybde | 106 mm |
| Kapslingsgrad (IP) | IP20 |
| Lyskilde | LED (ikke utskiftbar) |
| Lysfordelingsvinkel | 20-40° (mediumstrålende) |
| Lysutbytte | 75 lm/W |
| Egnet for pendelmontasje | Nei |
| Egnet for takmontasje | Nei |
| Egnet for utenpåliggende montasje | Ja |
| Egnet for veggmontasje | Ja |
| Lengde | 170 mm |
| Materiale hus/kapsling/stamme | Stål |
| Materiale kuppel/Kåpe | Uten kuppel/kåpe |
| Maks. systemeffekt | 8 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Nominell levetid L70/B50 ved 25 °C | 75000 h |
| Nominelt lysfluks (IEC 62722-2-1) | 600 lm |
| Rasterutførelse | Ingen |
| Beskyttelsesklasse (IEC 61140) | II |
| Overflatebehandling hus/kapsling/stamme | Pulverlakkert |
Materiale Stål
Lumen 600 lm
Lengde 17 cm
Fargetemperatur 3000 K
Høyde 106
Lyskilde LED
Bredde 13.5 cm
IP-klasse IP20
Effekt lampe 8 W
Farge Hvit, Messing
EAN 4015678
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
