LEDVANCE Spot FixArt.nr: 4004678
Downlight
8 W
Beskrivelse
Art.nr: 4004678Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
LEDVANCE SPOT FIX er dimbare spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle halogenspotter på 75 W. Gir høy energibesparelse på opptil 90 %.
474 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-10 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4004678Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
LEDVANCE SPOT FIX er dimbare spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle halogenspotter på 75 W. Gir høy energibesparelse på opptil 90 %.
Produktinformasjon
LEDVANCE SPOT FIX er dimbare downlights/spotter med høy fargegjengivelse som erstatter tradisjonelle halogenspoter på 75 W. Gir høy energibesparelse på opptil 90 %. Svært allsidig takket være valgfri effekt ("Power Select") med en DIP-bryter på driveren. Enkel installasjon og tilkobling takket være hurtigkobling. Armaturhus produsert i presstøpt aluminium og linse i PMMA. Leveres i tre farger – hvit, svart og sølv – samt tre fargetemperaturer – 2700, 3000 og 4000 K. Dekkring er tilgjengelig som separat tilbehør.
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2022-06-01 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Tilpasset for skjermarbeid (EN 12464-1) | Nei |
| Antall poler | 2 |
| Armatur med begrenset overflatetemperatur "D" (EN 60598-2-24) | Nei |
| Bluetooth-styrt | Nei |
| Børstet overflate | Nei |
| Diameter (yttermål) | 81 mm |
| Dimmer med trykknapp | Nei |
| Dimning 0-10 V | Nei |
| Dimning 1-10 V | Nei |
| Dimning bakkant (phase cut-off) | Ja |
| Dimning avhengig av forkobling | Nei |
| Dimning DALI | Nei |
| Dimning DALI-2 | Nei |
| Dimning DMX | Nei |
| Dimning DSI | Nei |
| Dimning framkant (phase cut-on) | Ja |
| Dimning LineSwitch | Nei |
| Dimning med touch | Nei |
| Dimning nettspenningsmodulering | Nei |
| Dimning potensiometer (integrert) | Nei |
| Dimning programmerbar | Nei |
| Dimning RF | Nei |
| Dimning sinusbølge (Sine Wave Reduction) | Nei |
| Dimning produsentspesifikk | Nei |
| Dimming Zigbee | Nei |
| Dimbar | Ja |
| Forkobling | Elektronisk forkobling |
| Forkobling inngår | Ja |
| Effektfaktor | 0,9 |
| Energieffektivitetsklasse lyskilde (EU 2019/2015) | Ikke påkrevd |
| Fotobiologisk sikkerhet (EN 62471) | RG1 |
| Farge hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Farge på lys justerbar | Nei |
| Fargebestandighet (MacAdam-ellipse) | SDCM3 |
| Fargetemperatur | 4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 90-100 |
| Glødetrådstest (IEC 60695-2-11) | 650 °C - 30 s |
| Høyde/Dybde | 50 mm |
| Innbyggingsdiameter | 68 mm |
| Innbyggingshøyde | 50 mm |
| Integrert nødkraftforsyning | Nei |
| Justerbar lysfordeling | Nei |
| Justerbarhet | Ikke justerbar |
| Regulering av lysfluks | Trinnløs regulerbar |
| Kapslingsgrad (IP) | IP44 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Konstant lysfluks (CLO) | Nei |
| Lampeholder/sokkel | Ingen |
| Lysfluks | 720 lm |
| Lysfarge | Hvit |
| Lysfordeler/spreder | Fokuslinse |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lyskilde | LED (ikke utskiftbar) |
| Lysåpningsvinkel | 20-40° (mediumstrålende) |
| Lysutbytte | 90 lm/W |
| Lysuttak | Direkte |
| Egnet for innfelt montering | Ja |
| Egnet for klemmontering | Nei |
| Egnet for lavspenningssystem | Nei |
| Egnet for søyle-/gulvmontering | Nei |
| Egnet for pendelmontasje | Nei |
| Egnet for skinnemontasje | Nei |
| Egnet for takmontering | Ja |
| Egnet for traversmontasje | Nei |
| Egnet for utenpåliggende montasje | Nei |
| Egnet for veggmontering | Nei |
| Materiale hus/kapsling/stamme | Aluminium |
| Materiale kuppel/deksel | Plast (transparent) |
| Maks. antall armaturer per automatsikring B16 (MCB) | 336 |
| Maks. antall armaturer per automatsikring C16 (MCB) | 336 |
| Maks. systemeffekt | 8 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med støtte for IFTTT | Nei |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 38 mA |
| Nominell levetid L70/B50 ved 25 °C | 50000 h |
| Nominell omgivelsestemperatur i henhold til IEC 62722-2-1 | -20-40 °C |
| Nominell lysfluks (IEC 62722-2-1) | 720 lm |
| Reflektor | Matt |
| Beskyttelsesklasse (IEC 61140) | II |
Fast Ja
Touch-funktsjon Nei
Materiale Aluminium, Plast
Lumen 720 lm
Fargetemperatur 4000 K
Diameter 81 mm
Dimbar Ja
Spredningsvinkel 30 °
Lyskilde LED
IP-klasse IP44
Effekt lampe 8 W
Farge Hvit
Vinklingsbar Nei
EAN 4058075799561
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
