Scan Products Sofia 12034Art.nr: 4048112
Downlight
3,2W, 3000K
Beskrivelse
Art.nr: 4048112Sofia er en LED mini downlight som er godkjent for direkte montering i isolering og brennbart materiale. Enkel installasjon i eksisterende installasjoner med integrert installasjonsklemme (maks.
248 kr
inkl. MVA
Sendes innen 12-13 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4048112Sofia er en LED mini downlight som er godkjent for direkte montering i isolering og brennbart materiale. Enkel installasjon i eksisterende installasjoner med integrert installasjonsklemme (maks.
Produktinformasjon
Sofia er en LED mini downlight som er godkjent for direkte montering i isolering og brennbart materiale.
Enkel installasjon i eksisterende installasjoner med integrert installasjonsklemme (maks. 2x0,75 mm²).
Ideell for montering under overskap i eksisterende utsparinger eller ved bruk av festering (tilbehør).
Installasjonshøyden på kun 12 mm gjør det mulig å installere Sofia mini downlight på de fleste steder.
Leveres inkl. 3 meter kabel.
Enkel installasjon i eksisterende installasjoner med integrert installasjonsklemme (maks. 2x0,75 mm²).
Ideell for montering under overskap i eksisterende utsparinger eller ved bruk av festering (tilbehør).
Installasjonshøyden på kun 12 mm gjør det mulig å installere Sofia mini downlight på de fleste steder.
Leveres inkl. 3 meter kabel.
| Tekniske data | |
| Tilkoblingsbare ledertverrsnitt | 0.3-0.75 mm² |
|---|---|
| Antall poler | 2 |
| Børstet overflate | Ja |
| Ytre diameter | 70 mm |
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Driftsutstyr | LED betjeningsenhet strømstyrt |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | F |
| Kapslingsfarge | Aluminium |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM2 |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 90-100 (klasse 1A) |
| Høyde/dybde | 16 mm |
| Innbyggingsdiameter | 53-56 mm |
| Installasjonshøyde | 16 mm |
Energimerking Lyskilde - F
EAN 5713080120340
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


