Scan Products LuciannaArt.nr: 4048088
Baderomsarmatur
600x112x72 mm, med utsparing,
Beskrivelse
Art.nr: 4048088LED-speilarmatur i klassisk og tidløs design. Den utskiftbare LED-innsatsen gjør installasjonen fleksibel og fremtidssikker, for eksempel hvis man ønsker en annen fargetemperatur.
1 405 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 12-13 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4048088LED-speilarmatur i klassisk og tidløs design. Den utskiftbare LED-innsatsen gjør installasjonen fleksibel og fremtidssikker, for eksempel hvis man ønsker en annen fargetemperatur.
Produktinformasjon
LED-speillampe i klassisk og tidløs design.
Den utskiftbare LED-innsatsen gjør installasjonen fleksibel og fremtidsrettet, for eksempel hvis det ønskes en annen fargetemperatur.
Armaturen er ideell for boliger, borettslag, hoteller osv. der det stilles høye krav til driftssikkerhet og gode lysegenskaper.
Kabelinnføringen er plassert sentralt på baksiden og øverst på armaturen.
Skrueløs kabelavlastning og trådmontering sikrer rask og fleksibel montering med minimal bruk av verktøy.
Den utskiftbare LED-innsatsen gjør installasjonen fleksibel og fremtidsrettet, for eksempel hvis det ønskes en annen fargetemperatur.
Armaturen er ideell for boliger, borettslag, hoteller osv. der det stilles høye krav til driftssikkerhet og gode lysegenskaper.
Kabelinnføringen er plassert sentralt på baksiden og øverst på armaturen.
Skrueløs kabelavlastning og trådmontering sikrer rask og fleksibel montering med minimal bruk av verktøy.
| Tekniske data | |
| Bredde | 600 mm |
|---|---|
| Dimmbar | Nei |
| Energieffektivitetsklasse lyskilde (EU 2019/2015) | F |
| Farge på hus/kapsling/stamme | Hvit |
| Fargetemperatur | 3000-4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks (CRI/Ra) | 90-100 |
| Glødetrådstest (IEC 60695-2-11) | Ingen |
| Høyde/Dybde | 112 mm |
| Integrert nødstrømsforsyning | Nei |
| Kapslingsklasse (IP) | IP44 |
| Lampeholder/sokkel | Øvrig |
| Lysfarge | Hvit |
| Lyskilde | LED (utskiftbar) |
| Lysfordelingsvinkel | >80° (ekstra bredstrålende) |
| Lysutbytte | 92.3 lm/W |
| Materiale hus/kapsling/stamme | Rustfritt stål |
| Maks. systemeffekt | 14.3 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Merkespenning | 220-240 V |
| Nominell lysstrøm (IEC 62722-2-1) | 1320 lm |
| Slagfasthet (IK) | IK08 |
| Spenningsart | AC |
| Overflatebehandling hus/kapsling/stamme | Pulverlakkert |
| Overdekking med isolasjon | Nei |
Touch-funktsjon Nei
Materiale Rustfritt Stål
Energimerking Lyskilde - F
Lumen 1320 lm
Dimbar Nei
Ekstra eluttak Ja
Bredde 60 cm
IP-klasse IP44
Farge Hvit
EAN 5713080122214
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
Energieffektivitetsklassen for lyskilder baseres på lysutvekslingen utgående fra kraften fra strømnettet. Dette beregnes gjennom at den deklarerte brukbare lysstrømmen (uttrykt i lm) divideres med deklarert effektforbruk i på-modus (uttrykt i W) og multipliseres med den gjeldende faktoren.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke F betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 85-110 lm/W.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke F betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 85-110 lm/W.

