LEDVANCE Slim Dali 150Art.nr: 4073961
Downlight
Ø162/150 mm, 13 W, 0-1300 lm, Dali2
Beskrivelse
Art.nr: 4073961LEDVANCE DOWNLIGHT SLIM ALU DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2.
600 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073961LEDVANCE DOWNLIGHT SLIM ALU DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2.
Produktinformasjon
LEDVANCE DOWNLIGHT SLIM ALU DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2. Tilgjengelig med 5 ulike hulltaksdiametere. Meget homogen lysfordeling. Svært lav innbyggingshøyde (kun 23 mm) som muliggjør installasjon i grunne takhulrom. Rask og enkel installasjon takket være ekstern driver med mulighet for viderekobling. Levetid på opptil 50 000 timer (L70). Ramme for utenpåliggende montering finnes som tilbehør (ikke til 100 mm-versjonen). Perfekt for allmennbelysning, trappeoppganger, korridorer og butikker.
| Tekniske data | |
| For overvåking av arbeidsplassen | Nei |
|---|---|
| Antall poler | 4 |
| Brannvernklasse "D" | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Børstet overflate | Nei |
| Ytre diameter | 162 mm |
| Dimming DALI-2 | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Driftsutstyr | LED betjeningsenhet strømstyrt |
| Driver inkludert | Ja |
| Effektfaktor | 0.9 |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | D |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Farge på lys, justerbar | Trinn |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM5 |
| Fargetemperatur | 3000-4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Glødetrådstest iflg. IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Innbyggingsdiameter | 150-150 mm |
| Inneholder produkt i henhold til 2019/ 2020/ EU | Ja |
| Justerbar lysfordeling | Nei |
| Innstillingsmulighet | Ikke justerbar |
| Justerbar lysstrøm | Kontinuerlig variabel |
| Beskyttelsesgrad (IP), bakside | IP20 |
| Verneklasse (IP) forside | IP44 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Casambi | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Konstant lysstyrkeregulering | Nei |
| Lampeholder (Fatning) | Ingen |
| Lysfarge | Hvit |
| Lysfordeler | Diffusorlinse/-optikk/-panel |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Utstrålingsvinkel (verdi) | Ekstremt bredstrålende >80° |
| Lysutbytte | 100-100 lm/W |
| Lysstråling | Direkte |
| Egnet for inbygging | Ja |
| Egnet for klemmemontering | Nei |
| Egnet for wireoppheng | Nei |
| Egnet for søyle- / gulvmontering | Nei |
| Egnet for pendeloppheng | Nei |
| Egnet for strømskinnemontasje | Nei |
| Egnet for himling | Ja |
| Egnet for traversmontasje | Nei |
| Egnet til påbygging | Nei |
| Egnet for veggmontering | Ja |
| Kapslingsmateriale | Aluminium |
| Avdekkingens materiale | Plast, opalfarget |
| Maks. antall armaturer per automatsikring B16 (MCB) | 64 |
| Maks. antall armaturer per automatsikring C16 (MCB) | 64 |
| Maks systemeffekt | 13 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med indikator for tilstedeværelse | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 41-56 mA |
| Beregnet levetid L70/B50 ved 25 °C | 50000 h |
| Nominell omgivelsestemperatur iflg. IEC62722-2-1 | -20-40 °C |
| Effektiv lysstrøm | 0-1300 lm |
| Reflektor | Ingen |
| Isoleringsklasse | II |
| Slagfasthet | IK03 |
| Spenningstype | AC |
| Tilkoblingstype | Stikklemme |
| Type kabling | Med gjennomgangsledninger |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 30 minutter | Nei |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 60 minutter | Nei |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 90 minutter | Nei |
| Utskiftbar driver | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Pulverlakkert |
| Innbygging i isolerte tak, brannvernklasse "F med tak" | Nei |
| REACH-dato | 2024-06-01 |
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Lengde | 162 mm |
| Bredde | 162 mm |
| Høyde/dybde | 23 mm |
EAN 4099854441912
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

