LEDVANCE Comfort Dali OpalArt.nr: 4073921
Downlight
Ø116/100 mm, 13 W, 0-1430 lm, Dali2
Beskrivelse
Art.nr: 4073921LEDVANCE DOWNLIGHT COMFORT DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2.
580 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-17 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4073921LEDVANCE DOWNLIGHT COMFORT DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2.
Produktinformasjon
LEDVANCE DOWNLIGHT COMFORT DALI med justerbar fargetemperatur. Velg mellom 3000 og 4000K samt lysreguler med DALI2. Tilgjengelig med 4 ulike hulltaksdiametre samt i opal- og UGR19-versjoner. Utmerket lyskvalitet med fargegjengivelse Ra90 og høy fargekonsistens SDCM3. Høy ytelse med effektivitet opptil 120 lm/W. Rask og enkel installasjon takket være ekstern driver med mulighet for gjennomkobling. Lang levetid på opptil 70 000 timer (L80) og 5 års garanti. Armaturhus i aluminium. Utskiftbar dekorring finnes som tilbehør i svart og grå farge. Ramme for utenpåliggende montering finnes som tilbehør i hvit, svart og grå farge. IP44 (fra romsiden) gjør armaturen egnet for applikasjoner som kjøkken, bad samt beskyttede områder utendørs.
| Tekniske data | |
| For overvåking av arbeidsplassen | Nei |
|---|---|
| Antall poler | 5 |
| Brannvernklasse "D" | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Børstet overflate | Nei |
| Ytre diameter | 116 mm |
| Dimming DALI-2 | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Driftsutstyr | Standard elektronisk ballast |
| Driver inkludert | Ja |
| Effektfaktor | 0.9 |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | D |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Farge på lys, justerbar | Trinn |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM3 |
| Fargetemperatur | 3000-4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 90-100 (klasse 1A) |
| Glødetrådstest iflg. IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Innbyggingsdiameter | 100-100 mm |
| Inneholder produkt i henhold til 2019/ 2020/ EU | Ja |
| Justerbar lysfordeling | Nei |
| Innstillingsmulighet | Ikke justerbar |
| Justerbar lysstrøm | Kontinuerlig variabel |
| Beskyttelsesgrad (IP), bakside | IP20 |
| Verneklasse (IP) forside | IP44 |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Casambi | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Konstant lysstyrkeregulering | Nei |
| Lampeholder (Fatning) | Ingen |
| Lysfarge | Hvit |
| Lysfordeler | Diffusorlinse/-optikk/-panel |
| Lysfordeling | Symmetrisk |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Utstrålingsvinkel (verdi) | Ekstremt bredstrålende >80° |
| Lysutbytte | 100-110 lm/W |
| Lysstråling | Direkte |
| Egnet for inbygging | Ja |
| Egnet for klemmemontering | Nei |
| Egnet for wireoppheng | Nei |
| Egnet for søyle- / gulvmontering | Nei |
| Egnet for pendeloppheng | Nei |
| Egnet for strømskinnemontasje | Nei |
| Egnet for himling | Ja |
| Egnet for traversmontasje | Nei |
| Egnet til påbygging | Nei |
| Egnet for veggmontering | Ja |
| Kapslingsmateriale | Aluminium |
| Avdekkingens materiale | Plast, opalfarget |
| Maks. antall armaturer per automatsikring B16 (MCB) | 30 |
| Maks. antall armaturer per automatsikring C16 (MCB) | 38 |
| Maks systemeffekt | 13 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Med lyssensor | Nei |
| Med indikator for tilstedeværelse | Nei |
| Med bevegelsessensor | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Ja |
| Nominell spenning | 220-240 V |
| Merkestrøm | 41.6-60 mA |
| Beregnet levetid L70/B50 ved 25 °C | 100000 h |
| Nominell omgivelsestemperatur iflg. IEC62722-2-1 | -20-40 °C |
| Effektiv lysstrøm | 0-1430 lm |
| Reflektor | Ingen |
| Isoleringsklasse | III |
| Slagfasthet | IK03 |
| Spenningstype | AC |
| Tilkoblingstype | Stikklemme |
| Type kabling | Egnet for gjennomgangskobling |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 30 minutter | Nei |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 60 minutter | Nei |
| UK Building Regs Part B brannklassifisert - 90 minutter | Nei |
| Utskiftbar driver | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Pulverlakkert |
| Innbygging i isolerte tak, brannvernklasse "F med tak" | Nei |
| REACH - Inneholder kandidatstoffer | Bly |
| REACH-dato | 2025-01-01 |
| REACH informasjonsplikt | Ja |
| Lengde | 116 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde/dybde | 48 mm |
EAN 4099854490866
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

