Nordlux Marlee 2110701001Art.nr: 4037825
Baderomslampe
Beskrivelse
Art.nr: 4037825Nordlux Marlee 2110701001 baderomslampe. Marlee er den perfekte speilbelysningen til badet, utført i et slankt, rektangulært design.
532 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 9-15 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4037825Nordlux Marlee 2110701001 baderomslampe. Marlee er den perfekte speilbelysningen til badet, utført i et slankt, rektangulært design.
Produktinformasjon
Nordlux Marlee 2110701001 baderomslampe. Marlee er den perfekte speilbelysningen for badet, utført i et slankt, rektangulært design. Enkel å montere på et skap, på speilet eller på veggen. Gir et behagelig og praktisk, nedadrettet lys. Høy kapslingsgrad (IP44) gjør den egnet for baderom eller andre fuktige rom.
- Inkl. ulike installasjonsmuligheter
- Kan monteres på vegg, på et speil eller på et skap
- Egnet for fuktige rom (IP44)
- Naturlig lys (RA90) og høy lyseffekt
- Lang LED-levetid (25 000 timer)
| Tekniske data | |
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Bruksområde | Innendørs |
| Primærmateriale | Metall |
| Sekundærmateriale | Plast |
| Overflate | Matt |
| Klasse | Klasse 2 (Dobbeltisolert) |
| IP-klassifisering | IP44 |
| Spenning | 230 V |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nei, kan ikke dimmes |
| Høyde | 9,6 cm |
| Dybde | 14,2 cm |
| Bredde | 50 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Energiklasse | F |
| Lysmengde | 800 lm |
Materiale Metall, Plast
Energimerking Lyskilde - F
Lumen 800 lm
Fargetemperatur 3000 K
Dimbar Nei
Bredde 50 cm
IP-klasse IP44
Farge Hvit
EAN 5704924007361
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
Energieffektivitetsklassen for lyskilder baseres på lysutvekslingen utgående fra kraften fra strømnettet. Dette beregnes gjennom at den deklarerte brukbare lysstrømmen (uttrykt i lm) divideres med deklarert effektforbruk i på-modus (uttrykt i W) og multipliseres med den gjeldende faktoren.
Faktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke F betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 85-110 lm/W.
Les det fullstendige produktinformasjonsbladetFaktorer – lyskilde type:
Rundtstrålende (NDS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,000
Rundtstrålande (NDLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 0,926
Rettet (DLS), tilkoblet til strømnettet (MLS) – × 1,176
Rettet (DLS), ikke tilkoblet til strømnettet (NMLS) – × 1,089
Energimerke F betyr at lyskilden har en brukbar lysstrøm på 85-110 lm/W.


