Designlight I25-0600SArt.nr: 4072302
Industriarmatur
Beskrivelse
Art.nr: 4072302Lavtbyggende industriarmatur med sensor Microwave. Valgbar effekt (11/13/16/20 watt) og fargetemperatur.
1 624 kr
inkl. MVA
Sendes innen 10-11 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4072302Lavtbyggende industriarmatur med sensor Microwave. Valgbar effekt (11/13/16/20 watt) og fargetemperatur.
Produktinformasjon
Lavtbyggende industriarmatur med sensor Microwave. Valgbar effekt (11/13/16/20 watt) og fargetemperatur.
Velg enkelt 3000K eller 4000K. Armaturlumen blir da 1600 lm - 2900 lm med klar kuppel. Frostet film til kuppelen medfølger om man vil ha et mykere skinn, da blir lysfluksen 1480 lm - 2700 lm.
Filmen kan settes inn eller tas ut enkelt ved behov og brukes når man ønsker.
Grunninnstilling er 20W og 4000K, med frostet film.
Liny er overkoblingsbar med klemmer ved hver gavl. Gavlene er enkle å skyve utover/innover for enkelt å komme til ved installasjon. Innføringshull i gavler eller på baksiden platen i midten/ved sidene. Nøkkelhull for oppfesting. Balansert for oppfesting med linefeste eller wireoppheng. D-merket. IK07. Lengde 600 mm.
Velg enkelt 3000K eller 4000K. Armaturlumen blir da 1600 lm - 2900 lm med klar kuppel. Frostet film til kuppelen medfølger om man vil ha et mykere skinn, da blir lysfluksen 1480 lm - 2700 lm.
Filmen kan settes inn eller tas ut enkelt ved behov og brukes når man ønsker.
Grunninnstilling er 20W og 4000K, med frostet film.
Liny er overkoblingsbar med klemmer ved hver gavl. Gavlene er enkle å skyve utover/innover for enkelt å komme til ved installasjon. Innføringshull i gavler eller på baksiden platen i midten/ved sidene. Nøkkelhull for oppfesting. Balansert for oppfesting med linefeste eller wireoppheng. D-merket. IK07. Lengde 600 mm.
| Tekniske data | |
| For overvåking av arbeidsplassen | Nei |
|---|---|
| Antall poler | 5 |
| Brannvernklasse "D" | Ja |
| Oppretthold lysstrøm ved gjennomsnittlig levetid på 35 000 timer (25 °C omgivelse) | 93 % |
| Lumen opprettholdt ved median brukstid på 50 000t ved 25°C omgivelsestemp.(tq) | 90 % |
| Opprettholdt lysstrøm ved gjennomsnittlig levetid på 75 000 timer (25 °C omgivelse) | 85 % |
| Bluetooth | Nei |
| Bortfall ved gjennomsnittlig levetid på 35 000 timer (25 °C omgivelse) | 1.5 % |
| Feilrate ved median brukstid på 50 000 timer ved 25 °C omgivelsestemperatur (tq) | 2,5% |
| Bortfall ved gjennomsnittlig levetid på 75 000 timer (25°C omgivelse) | 20 % |
| Bredde | 152 mm |
| Dimbar | Nei |
| Driftsutstyr | LED betjeningsenhet strømstyrt |
| Driver inkludert | Ja |
| Effektfaktor | 0.9 |
| Energieffektivitetsklasse for lyskilden i henhold til EU-forordning 2019/2015 | C |
| Flimrende verdi Pst LM | 1 |
| Fotobiologisk sikkerhet iflg. EN 62471 | RG0 |
| Kapslingsfarge | Hvit |
| Farge på lys, justerbar | Trinn |
| Fargekonsistens (McAdam-Ellipse) | SDCM3 |
| Fargetemperatur | 3000-4000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Glødetrådstest iflg. IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Høyde/dybde | 52 mm |
Energimerking Lyskilde - C
Lumen 1600 lm
Fargetemperatur 3000 K
Effekt lampe 11 W
EAN 7340132807294
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon


