Hide-a-Lite Steplight GardenArt.nr: 2817999
Trappetrinnsbelysning
aluminium, 3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 2817999Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Leveres med 2stk. 0,5 m gummikabler med skruetilkoblinger. Som tilbehør finnes også transformator og skjøtekabler på 1 eller 5 meter. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem.
593 kr
inkl. MVA
Sendes innen 4-7 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2817999Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Leveres med 2stk. 0,5 m gummikabler med skruetilkoblinger. Som tilbehør finnes også transformator og skjøtekabler på 1 eller 5 meter. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite Steplight Garden er en dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Leveres med 2stk. 0,5 m gummikabler med skruetilkoblinger. Som tilbehør finnes også transformator og skjøtekabler på 1 eller 5 meter. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem.
| Tekniske data: | |
| Effekt, armatur | 0,8 W |
| Systemeffekt | 0,8 W |
| Lyskilde | LED |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelse | Ra>80 |
| Fargetoleranse | 3 SDCM |
| Armaturlumen | 3 lm |
| Nominell levetid | 35000 h |
| IP-klasse | IP67 |
| Beskyttelsesklasse | III |
| Drivermodell | Konstantspenning |
| Nominell spenning | 12 V, DC |
| Materiell | Aluminium |
| Farge | Aluminium |
| Tilkobling | Skruekobling, Kabelsett |
| Høyde | 34 mm |
| Høyde utvendig del | 13 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Min innbyggingsmål | Ø 28x25 mm |
| Hulltaking | Ø 28 mm |
| Vekt | 0,07 kg |
Fargetemperatur 3000 K, 3000 K
Spenningstype DC
Lyskilde LED
Ytterdiameter 36 mm
EAN 7392971133140
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
