Hide-a-Lite Steplight Garden KitArt.nr: 2818000
Trappetrinnsbelysning
aluminium, 3000 K
Beskrivelse
Art.nr: 2818000Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Kit for dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Kitet består av 4 stk. IP67-armaturer, 3 stk. 1 m skjøtekabler med hurtigtilkoblinger samt 1stk. IP44 plug-in transformator med 5m kabel. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem. Opp til 12 stk. armaturer kan kobles til en transformator.
1 013 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2818000Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Kit for dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Kitet består av 4 stk. IP67-armaturer, 3 stk. 1 m skjøtekabler med hurtigtilkoblinger samt 1stk. IP44 plug-in transformator med 5m kabel. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem. Opp til 12 stk. armaturer kan kobles til en transformator.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite Steplight Garden Kit er et kit for dekorativ trappetrinnsbelysning med lavt energiforbruk. Skap en effektfull lyssetting av trapper ved for eksempel altaner eller verandaer. Kitet består av 4 stk. IP67-armaturer, 3 stk. 1 m skjøtekabler med hurtigtilkoblinger samt 1stk. IP44 plug-in transformator med 5m kabel. Kan kombineres med Spotlight Garden og Decklight Garden takket være felles koblingssystem. Opp til 12 stk. armaturer kan kobles til en transformator.
| Tekniske data: | |
| Effekt, armatur | 4,5 W |
| Systemeffekt | 4,5 W |
| Lyskilde | LED |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelse | Ra>80 |
| Fargetoleranse | 3 SDCM |
| Armaturlumen | 12 lm |
| Nominell levetid | 35000 h |
| IP-klasse | IP67 |
| Beskyttelsesklasse | III |
| Drivermodell | Konstantspenning |
| Nominell spenning | 230 V, AC |
| Materiell | Aluminium |
| Farge | Aluminium |
| Tilkobling | Skruekobling, Kabelsett |
| Høyde | 34 mm |
| Høyde utvendig del | 13 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Min innbyggingsmål | Ø 28x25 mm |
| Hulltaking | Ø 28 mm |
| Vekt | 0,71 kg |
Fargetemperatur 3000 K, 3000 K
Spenningstype DC
Lyskilde LED
Ytterdiameter 36 mm
EAN 7392971133157
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

