Hide-a-Lite Scout G2 7768010Art.nr: 3123639
Blendingsbeskyttelse
svart
Beskrivelse
Art.nr: 3123639Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Blendingsbeskyttelse av pulverlakkert metallplate for Scout G2 frontlykter. Monteres enkelt på armaturen med de medfølgende skruene.
482 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 8-10 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3123639Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Blendingsbeskyttelse av pulverlakkert metallplate for Scout G2 frontlykter. Monteres enkelt på armaturen med de medfølgende skruene.
Produktinformasjon
Blendingsbeskyttelse av pulverlakkert metallplate for Scout G2 frontlykter. Monteres enkelt på armaturen med de medfølgende skruene.
| Tekniske data | |
| Type | M |
|---|---|
| Bredde | 170 mm |
| Farge | Svart |
| Høyde/Dybde | 116 mm |
| Lysfordeling | Asymmetrisk |
| Lysuttak | Direkte |
| Lengde | 235 mm |
| Materiale | Stål |
| Perforert reflektor | Nei |
| Perforert raster | Nei |
| Type av tilbehør/reservedel | Skjerm |
| Utførelse raster/reflektor | Matt |
Serie Hide-a-Lite Scout
Touch-funktsjon Nei
Bredde 170 mm
Farge Svart
EAN 7392971146195
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
