Hide-a-Lite Jolly Round 350Art.nr: 2818845
Driver
Beskrivelse
Art.nr: 2818845Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Konverter som passer for veggboks, noe som gjør at den er svært lettplassert. Modellen er egnet til konstantstrøm.
574 kr
inkl. MVA
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2818845Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Konverter som passer for veggboks, noe som gjør at den er svært lettplassert. Modellen er egnet til konstantstrøm.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite Jolly Round er en driver som fungerer utmerket i mindre prosjekter som belysning i vindusnisjer eller ved installasjon av armaturer. Jolly Round har skruetilkoblingsblokker som klarer kabler opptil 2,5 mm² og minnefunksjon som starter opp på seneste innstilte verdi etter spenningsbortfall.
- Dimbar via Push (230 V) eller 1-10V
- Egnet for konstantstrøm
- Kapslingsgrad (IP): IP20
| Utgangsstrøm fra/til | 350 mA |
| Utspenning | 2–29 V |
| Utgangseffekt fra/til | 0–9 W |
| Kapsling | Plasthus |
| Diameter | 57 mm |
| Høyde | 22 mm |
| Modell/utførelse | Dynamisk |
| Beskyttelsesklasse | ll |
EAN 7392971125220
Elnummer 6621061
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

