Hide-a-Lite ArcArt.nr: 2817945
Veggarmatur
7 W
Beskrivelse
Art.nr: 2817945Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Klassisk og stilren veggarmatur egnet for utendørsbruk. Arc har et bredt lysbilde som gjør seg bra på fasader. Armaturen har innebygd driver, 3000 K fargetemperatur og IP65-klassifisering. Enkel å installere takket være separat konstruksjon, få skruer og godt med plass.
1 979 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2817945Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Klassisk og stilren veggarmatur egnet for utendørsbruk. Arc har et bredt lysbilde som gjør seg bra på fasader. Armaturen har innebygd driver, 3000 K fargetemperatur og IP65-klassifisering. Enkel å installere takket være separat konstruksjon, få skruer og godt med plass.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite Arc er en klassisk og stilren veggarmatur egnet for utendørsbruk. Arc har et bredt lysbilde som gjør seg bra på fasader. Armaturen har innebygd driver, 3000 K fargetemperatur og IP65-klassifisering. Enkel å installere takket være separat konstruksjon, få skruer og godt med plass.
Egenskaper
Egenskaper
- Egnet som utendørsbelysning på for eksempel fasade
- Innebygd driver med justerbart lysnivå via DIP-switch
- Svært enkel installasjon takket være separat konstruksjon
- Utenpåliggende montering
- Til både innen- og utendørs bruk
- CE-godkjent
| Tekniske data: | |
| Effekt armatur | 7 W |
| Effekt LED | 5,5 W |
| Type lyskilde | LED |
| Spredningsvinkel | 100° |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Fargetemperatur | 3000 K |
| Fargegjengivelse | Ra > 80 |
| Fargetoleranse | 3 SDCM |
| Lysstyrke | 575 lm |
| Lysstyrke | 225 cd |
| Levetid | 50000 h |
| Kapslingsgrad | IP65 |
| Spenning | 230 V |
| Drivermodell | Konstantstrøm |
| Tilkoblingstype | Hurtigkobling |
| Tilkobling | 3x0,75-2,5 mm |
| Materiale | Aluminium, plast |
| Farge | Antrasitt |
| Størrelse (HxBxL) | 150 x 140 x 270 mm |
| Vekt | 1,38 kg |
Serie Hide-a-Lite Arc
Fargetemperatur 3000 K, 3000 K
Spenningstype AC
Lyskilde LED
Bredde 140 mm
EAN 7392971131313
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
