Hide-a-Lite 1218 SmartArt.nr: 2817674
Downlight
hvit
Beskrivelse
Art.nr: 2817674Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Tilpasset for montering i veggboks og vanlig hulltaking med spennfjærer. Energieffektiv 3,2W/350mA erstatter 25-30W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Egner seg for innfelling i undertak. Kabel 2m med minikontakt følger med.
395 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2817674Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Tilpasset for montering i veggboks og vanlig hulltaking med spennfjærer. Energieffektiv 3,2W/350mA erstatter 25-30W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Egner seg for innfelling i undertak. Kabel 2m med minikontakt følger med.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite 1218 Smart er et lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Tilpasset for montering i veggboks og vanlig hulltaking med spennfjærer. Energieffektiv 3,2W/350mA erstatter 25-30W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Egner seg for innfelling i undertak. Kabel 2m med minikontakt følger med.
| Tekniske data: | |
| Effekt | 3,2 W |
| Lyskilde | LED |
| Spredningsvinkel | 70 ° |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelse | Ra>90 |
| Armaturlumen | 290 lm |
| Lysstyrke | 210 cd |
| Nominell levetid | 60000 h |
| IP-klasse | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | III |
| Konstantstrøm | 350 mA |
| Materiell | Aluminium |
| Farge | Hvit |
| Min innbyggingsmål | Ø 58x20 mm |
| Høyde | 22 mm |
| Høyde utvendig del | 2 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Vekt | 0,0842 kg |
Fargetemperatur 2700 K, 2700 K
Spenningstype DC
Lyskilde LED
Ytterdiameter 82 mm
EAN 7392971130798
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
