Hide-a-Lite 1202 SmartArt.nr: 2817665
Downlight
hvit
Beskrivelse
Art.nr: 2817665Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Energieffektiv 3,2W/350 mA erstatter 25-30 W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Passer utmerket å felle inn i skap, hyller og nisjer m.m. Distansering og triangelformet påbyggingsramme finnes som tilbehør for utenpåliggende montering. Kabel 2 m med minikontakt følger med.
473 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes innen 24 timer!
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 2817665Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Energieffektiv 3,2W/350 mA erstatter 25-30 W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Passer utmerket å felle inn i skap, hyller og nisjer m.m. Distansering og triangelformet påbyggingsramme finnes som tilbehør for utenpåliggende montering. Kabel 2 m med minikontakt følger med.
Produktinformasjon
Hide-a-Lite 1202 Smart er et lavtbyggende minidownlight IP44 med integrert hurtigkobling for forenklet og smart seriekobling, eliminerer plunder med eksterne skjøtestykker og minimerer feilkilder. Energieffektiv 3,2W/350 mA erstatter 25-30 W halogen armaturer med svært god fargegjengivelse, Ra>90. Passer utmerket å felle inn i skap, hyller og nisjer m.m. Distansering og triangelformet påbyggingsramme finnes som tilbehør for utenpåliggende montering. Kabel 2 m med minikontakt følger med.
| Tekniske data: | |
| Effekt, armatur | 3,2 W |
| Lyskilde | LED |
| Spredningsvinkel | 70 ° |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Fargegjengivelse | Ra>90 |
| Fargetoleranse | 3 SDCM |
| Armaturlumen | 290 lm |
| Lysstyrke | 210 cd |
| Nominell levetid | 60000 h |
| IP-klasse | IP44 |
| Beskyttelsesklasse | III |
| Konstantstrøm | 350 mA |
| Materiell | Aluminium |
| Farge | Hvit |
| Min innbyggingsmål | Ø 58x17 mm |
| Høyde | 19 mm |
| Høyde utvendig del | 2 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Vekt | 0,055 kg |
Fargetemperatur 2700 K, 2700 K
Spenningstype DC
Lyskilde LED
Ytterdiameter 70 mm
EAN 7392971130712
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

