Rutab NIX-O 6200LM 10-30VArt.nr: 4087467
Arbeidslys
Beskrivelse
Art.nr: 4087467Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Ovalt format med 6200 lumen på 72W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
1 524 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 2-3 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087467Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Ovalt format med 6200 lumen på 72W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
Produktinformasjon
Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Ovalt format med 6200 lumen på 72W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner. Leveres med utgående DT-kontakt. IP69K. Mål 112x153x54mm
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2025-01-16 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Utførelse | Oval |
| Bredde | 153 mm |
| Driver inkludert | Ja |
| Fargetemperatur | 6000-6500 K |
| Høyde/dybde | 54 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | Andre |
| Lysfarge | Hvit |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Egnet for lampeeffekt | 72 W |
| Lengde | 112 mm |
| Materiale I lyshode | Aluminium |
| Maks systemeffekt | 72 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Nominell spenning | 10-30 V |
| Effektiv lysstrøm | 6200 lm |
| Spenningstype | DC |
| Utførelse av fot/base | Skru på plate |
EAN 7350142723842
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
