Rutab NIX 6700LM 10-30VArt.nr: 4087464
Arbeidslys
Beskrivelse
Art.nr: 4087464Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 6700 lumen og en effekt på 56W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
1 421 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 2-3 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087464Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 6700 lumen og en effekt på 56W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
Produktinformasjon
Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 6700 lumen og en effekt på 56W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner. Leveres med utgående DT-kontakt. IP69K 100x115x40mm
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2025-01-16 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Utførelse | Square |
| Bredde | 100 mm |
| Driver inkludert | Ja |
| Fargetemperatur | 6000-6500 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Høyde/dybde | 40 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | Andre |
| Lysfarge | Hvit |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Egnet for lampeeffekt | 56 W |
| Lengde | 115.5 mm |
| Materiale I lyshode | Aluminium |
| Maks systemeffekt | 56 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Nominell spenning | 10-30 V |
| Spenningstype | DC |
| Utførelse av fot/base | Skru på plate |
EAN 7350142723811
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
