Gelia 4075130111Art.nr: 2360070
Arbeidslampe
Beskrivelse
Art.nr: 2360070En 30W arbeidslampe som genererer 2400 lumen. Arbeidslampen er utstyrt med 56 stk. LED som gir et behagelig arbeidslys i 2 lysmoduser.
Produktet har utgått
Beskrivelse
Art.nr: 2360070En 30W arbeidslampe som genererer 2400 lumen. Arbeidslampen er utstyrt med 56 stk. LED som gir et behagelig arbeidslys i 2 lysmoduser.
Produktinformasjon
Gelia 4075130111 er en 30W arbeidslampe som genererer 2400 lumen. Arbeidslampen er utstyrt med 56 stk. LED som gir et behagelig arbeidslys i 2 lysmoduser.
Egenskaper
Medfølgende tilbehør
Egenskaper
- Stillbart feste for gulvplassering eller for stativ
- Arbeidslampen tar liten plass og kan lett flyttes med bærehåndtaket
- Levetid 25 000 brenntimer
Medfølgende tilbehør
- 1 stk. ladekabel, 230 V
- 1 stk. ladekabel til bilens 12V-uttak
| Tekniske data: | |
| Driftstid per lading | 2,5-4,5 timer |
| Ladetid | 7-8 t |
| Beskyttelsesklasse | IP54 |
| Merkespenning av/på | 220-240 V |
| Effekt lyskilde | 30 W |
| Belysning | 2400 lm |
| Fargetemperatur | 6500 K |
| Gjennomsnittlig levetid | 25000 h |
| Mål (HxBxD) | 315x385x90 mm |
EAN 7318270105176
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon

