Rutab NIX 3800LM 10-30VArt.nr: 4087463
Arbeidslys
Beskrivelse
Art.nr: 4087463Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 3800 lumen og en effekt på 30W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
1 014 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 2-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087463Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 3800 lumen og en effekt på 30W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner.
Produktinformasjon
Arbeidsbelysning som gir en jevn og bred spredning av lyset. Med 3800 lumen og en effekt på 30W leverer Nix et sterkt lys som passer for en mengde ulike kjøretøy og arbeidssituasjoner. Godkjent som ryggelys ECE R148. Leveres med utgående DT-kontakt. IP69K. Mål 76x76x40mm
| Tekniske data | |
| REACH-dato | 2025-01-16 |
|---|---|
| REACH informasjonsplikt | Nei |
| Utførelse | Square |
| Bredde | 76 mm |
| Driver inkludert | Ja |
| Fargetemperatur | 6000-6500 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Høyde/dybde | 40 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | Andre |
| Lysfarge | Hvit |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Egnet for lampeeffekt | 30 W |
| Lengde | 76 mm |
| Materiale I lyshode | Aluminium |
| Maks systemeffekt | 30 W |
| Med lyskilde | Ja |
| Nominell spenning | 10-30 V |
| Effektiv lysstrøm | 3800 lm |
| Spenningstype | DC |
| Utførelse av fot/base | Skru på plate |
EAN 7350142723804
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
