Rutab LED360 STDArt.nr: 4087474
Arbeidsbelysning
Beskrivelse
Art.nr: 4087474Rundstrålende belysning 230V med magnet og uttak. 14W 1800lm.
3 353 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 2-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4087474Rundstrålende belysning 230V med magnet og uttak. 14W 1800lm.
Produktinformasjon
Rundstrålende belysning 230V med magnet og uttak. 14W 1800lm. 10m kabel.
| Tekniske data | |
| REACH Dato | 2025-01-20 |
|---|---|
| REACH Informasjonsplikt | Nei |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Kapslingsfarge | Gul |
| Fargetemperatur | 5000 K |
| Fargegjengivelsesindeks | 80-89 (klasse 1B) |
| Høyde | 430 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP54 |
| Lysfarge | Hvit |
| Lampetype | LED ikke utskiftbar |
| Egnet for lampeeffekt | 14 W |
| Egnet for antall lyskilder/pærer (LEDmoduler) | 1 |
| Kapslingsmateriale | Metall/Kunststoff |
| Materiale beskyttelsesdeksel | Plast |
| Maks systemeffekt | 14 W |
| Med stikkontakt | Ja |
| Med hjul | Nei |
| Med lyskilde | Ja |
| Med beskyttelsesdeksel | Ja |
| Med stativ | Nei |
| Med stativholder | Ja |
| Nominell spenning | 230 V |
| Effektiv lysstrøm | 1800 lm |
| Slagfasthet | IK10 |
| Strømforsyning | Nettdrevet |
| Tilkoblingstype | Tilkoblingsledning med plugg |
EAN 4087474
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
