Schäfer & Peters 4762425 12Art.nr: 4039374
Sekskanthullskrue
MC6S A4, ISO 4762 (DIN 912)
Beskrivelse
Art.nr: 4039374M-gjenge. Sekskanthodeskrue i henhold til DIN 912 (ISO 4762).
531 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 9-16 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4039374M-gjenge. Sekskanthodeskrue i henhold til DIN 912 (ISO 4762).
Produktinformasjon
M-gjenge. Sekskantskruer med innvendig sekskant i henhold til DIN 912 (ISO 4762). Vokset – voks Gleitmo 615.
| Tekniske data | |
| Diameter hode | 4,5 mm |
|---|---|
| Helgjenget | Ja |
| Høyde hode | 2,5 mm |
| Lengde | 12 mm |
| Gjengelengde | 12 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Metrisk gjengestørrelse (M) | 2,5 |
| Betegnelse | MC6S |
| Materialkvalitet | A4-50 |
| Standard | ISO 4762 |
| Nøkkelvidde | S2 |
Pakningsstørrelse 1000 stk
Lengde 12 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 4.5
Diameter 2.5 mm
EAN 4043377064516
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
