REYHER 106428100060055Art.nr: 4039391
Sekskanthullskrue
MF6S 8.8, blankforsinket
Beskrivelse
Art.nr: 4039391M-gjenge. Sekskanthullskrue med senkhode i henhold til ISO 10642 (DIN 7991). I henhold til standarden ISO 10642 (DIN 7991) kan enkelte dimensjoner leveres både med helgjenge og delgjenge.
290 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 10-12 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4039391M-gjenge. Sekskanthullskrue med senkhode i henhold til ISO 10642 (DIN 7991). I henhold til standarden ISO 10642 (DIN 7991) kan enkelte dimensjoner leveres både med helgjenge og delgjenge.
Produktinformasjon
M-gjenge. Sekskanthullskrue med senkhode i henhold til ISO 10642 (DIN 7991). I henhold til standarden ISO 10642 (DIN 7991) kan enkelte dimensjoner leveres både med helgjenge og delgjenge.
| Tekniske data | |
| Diameter hode | 13,44 mm |
|---|---|
| Forsenket hode | Ja |
| Gjengtype | M (metrisk) |
| Helgjenget | Nei |
| Hodehøyde | 3,72 mm |
| Lengde | 55 mm |
| Gjengelengde | 24 mm |
| Materiale | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Metrisk gjengestørrelse (M) | 6 |
| Betegnelse | MF6S |
| Standard | ISO 10642 |
| Nøkkelvidde | S4 |
| Overflatebehandling | Blankforsinket |
Pakningsstørrelse 200 stk
Lengde 55 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 13.44
pm_TechSpecYtbehandling Galvanisert
EAN 4043952605998
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
