ESSVE ESSDRIVEArt.nr: 3068914
Treskrue
5 mm Ø, forsenket, CorrSeal
Beskrivelse
Art.nr: 3068914Treskrue ESSDRIVE er beregnet på de fleste monteringer i materialer som sponplater, tre, plast, beslag og plugg. Skruen er produsert i seigherdet stål med CorrSeal-overflatebehandling, for bruk i utendørsmiljøer.
185 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter

5 mm
90 mm
100 st
2 stk på bufferlager | Sendes innen 5-7 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Dette produktet inngår i:
Beskrivelse
Art.nr: 3068914Treskrue ESSDRIVE er beregnet på de fleste monteringer i materialer som sponplater, tre, plast, beslag og plugg. Skruen er produsert i seigherdet stål med CorrSeal-overflatebehandling, for bruk i utendørsmiljøer.
Produktinformasjon
Egenskaper
Treskrue ESSDRIVE er beregnet på de fleste monteringer i materialer som sponplater, tre, plast, beslag og plugg. Skruen er produsert i seigherdet stål med CorrSeal-overflatebehandling, for bruk i utendørsmiljøer. Den er utstyrt med TX-feste/bits. Skruen har en patentert spissform som gir et raskt feste i trevirket og en patentert hodeform som minimerer flising og gir et pent sluttresultat. På skrue 70 mm og lenger finnes det en ekstra fresgjenge rett etter den vanlige tregjengen, dette for å forenkle montering av lenger og grovere skrue. Hodet er utstyrt med skjærespor som kapper trefibrene og forsenker skruen med en glatt overflate uten fliser. Hodet fungerer dessuten utmerket i forsenkede beslag siden det ikke har utstående riller. Skruen oppfyller CE-kravet iht. EN14592. Anbefalt turtall: 400-2000/min.
Spesifikasjoner
Pakningsstørrelse 100 stk
Lengde 90 mm
Bits TX25
Diameter 5 mm
Bruksmiljø Utomhus trädgård
Korrosivitetsklasse C4
EAN 7317761846352
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten