REYHER 040178200120025Art.nr: 3090364
Sekskantskrue
FZB, stål 8.8, ISO 4017
Beskrivelse
Art.nr: 3090364M-gjenget sekskantskrue med blankforsinket overflate, produsert i stål klasse 8. 8, iht. ISO 4017 (DIN 933), helgjenget.
440 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 4-7 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3090364M-gjenget sekskantskrue med blankforsinket overflate, produsert i stål klasse 8. 8, iht. ISO 4017 (DIN 933), helgjenget.
Produktinformasjon
M-gjenget sekskantskrue med blankforsinket overflate, produsert i stål klasse 8.8, iht. ISO 4017 (DIN 933), helgjenget.
| Tekniske data | |
| Gjengetype | M (metrisk) |
|---|---|
| Gjengestørrelse metrisk (M) | 12 |
| Lengde | 25 mm |
| Overflatebeskyttelse | Varmforsinket |
| Materialkvalitet | Stål 8,8 |
| Nøkkelvidde | 18 mm |
| Høyde hode | 7,5 mm |
| Materiale | Stål |
| Hodeform | Sekskant |
| Norm | ISO 4017 |
| Helgjenget | Ja |
| Betegnelse | M6S |
Pakningsstørrelse 100 stk
Lengde 25 mm
Diameter 12 mm
pm_TechSpecYtbehandling Galvanisert
EAN 8714723588067
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
