Stafa 0202100016Art.nr: 3091294
Vognbolt
med mutter, M8, FZV, MVBF
Beskrivelse
Art.nr: 3091294Varmforsinket vognbolt MVBF med M8-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 100-pakning.
326 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 9-15 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3091294Varmforsinket vognbolt MVBF med M8-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 100-pakning.
Produktinformasjon
Varmforsinket vognbolt MVBF med M8-gjenge, firkant og mutter iht. DIN 603/555. Leveres i 100-pakning.
| Tekniske data | |
| Betegnelse | MVBF |
|---|---|
| Lengde | 45 mm |
| Lengde gjenge | 22 mm |
| Diameter hode | 20 mm |
| Norm | DIN 603/555 |
| Materiale | Stål 4,6 |
| Overflatebehandling | Varmforsinket |
| Høyde hode | 4,5 mm |
| Gjengediameter (M) | 8 |
Pakningsstørrelse 100 stk
Lengde 45 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 20
pm_TechSpecYtbehandling Varmgalvanisert
EAN 8714723034496
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
