FIXX Provent Plus C1Art.nr: 3053308
Ventilasjonsskrue
4.2 mm, FZB
Beskrivelse
Art.nr: 3053308FIXX ventilasjonsskrue Provent Plus C1. Borende ventilasjonsskrue med unike egenskaper.
160 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes 27.04.2026
Hvis du vil få beskjed når produktet er tilbake på lager, må du godta cookies for markedsføring. Klikk her for å håndtere cookies..
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 3053308FIXX ventilasjonsskrue Provent Plus C1. Borende ventilasjonsskrue med unike egenskaper.
Produktinformasjon
FIXX ventilasjonsskrue Provent Plus C1. Borende ventilasjonsskrue med unike egenskaper. Ventilasjonsskrue Provent Plus er spesielt designet for tynnmetall maks. 2 x 1,0 mm. Skruen har en redusert borspiss som gjør det mulig å krage opp materialet og dermed oppnå en tett og solid forbinding i tynne plater. Skruen passer spesielt for ventilasjonskanaler. Provent PLUS er en videreutvikling av tidligere Provent med egenskaper som gjør at den griper raskere, hindrer at skruen vandrer over ventilasjonsrørene, rask montering og gir minimalt med spon. Det sekskantede hodet gir et stabilt grep.
- Elforsinket til innendørsbruk
| Tekniske data: strong> | |
| Diameter | 4.2 mm |
| Lengde | 13 mm |
| Fixx-pakning | PA 8 |
| Nøkkelvidde | 6.35 mm |
| Nøkkelvidde | 1/4" |
| Borekapasitet | 2x1,0 mm |
| For nøkkelvidde | 6,35 (1/4) mm |
| Flensytterdiameter | 8.8 mm |
| Bitsstørrelse | PH2 |
| Materiale | Settherdet stål |
| Korrosivitetsklasse | C1 |
Pakningsstørrelse 250 stk
Lengde 13 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 8.8
Bits PH2
Diameter 4.2 mm
pm_TechSpecYtbehandling Galvanisert/Electro-galvanisert
Bruksmiljø Inomhus torr miljö
Korrosivitetsklasse C1
EAN 7333123081346
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
