Sormat 9640095886Art.nr: 4069149
Betongskrue
S-CSA P T30 A4
Beskrivelse
Art.nr: 4069149Sormat 9640095886 er en selvgjengende betongskrue i A4-rustfritt stål for gjennomstikksmontasje. Krever liten borehulsdiameter.
790 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Flere enn 10 stk på lager | Sendes mandag 27. apr
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4069149Sormat 9640095886 er en selvgjengende betongskrue i A4-rustfritt stål for gjennomstikksmontasje. Krever liten borehulsdiameter.
Produktinformasjon
Sormat 9640095886 er en selvskjærende betongskrue i A4-kvalitet for gjennomstikksmontasje. Krever liten borehullsdiameter. Ingen foreskrevet tiltrekningsmoment. Ingen ekspansjonskrefter, tåler små kantavstander og innbyrdes avstander. Fullt demonterbar. A4 for bruk innendørs, utendørs og i industrielle miljøer.
| Tekniske data | |
| Diameter borehull | 6 mm |
|---|---|
| Diameter gjenge | 7,45 mm |
| Kategori rustfritt stål (ISO 3506) | A4 |
| Lengde | 60 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Min. borehulldybde | 65 mm |
| Skruedrive | Torx (TX) |
| Størrelse (TX) | 30 |
| Hodediameter | 14,5 mm |
| Hodeform | Halvrundt hode |
Pakningsstørrelse 10 stk
Lengde 60 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 14.5
Bits TX30
Bruksmiljø Utomhus industri och kustnära
EAN 6416031958861
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
