Ejot 130692Art.nr: 4068964
Blindnagle
forsenket, AL/ST
Beskrivelse
Art.nr: 4068964Ejot 130692 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålstift.
373 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 7-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4068964Ejot 130692 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålstift.
Produktinformasjon
Ejot 130692 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålstift.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,8 mm |
|---|---|
| Hodeform | Forsenket |
| Klemmespekter | 25,0–30,0 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Hylsemateriale | Aluminium |
| Splintmateriale | Stål |
| Betegnelse | AL/STFS |
| Hodediameter | 9,0 mm |
Pakningsstørrelse 150 stk
Lengde 35 mm
EAN 7319611306924
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
