Ejot 130690Art.nr: 4068961
Blindnagle
forsenket, AL/ST
Beskrivelse
Art.nr: 4068961Ejot 130690 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålspindel.
492 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 4-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4068961Ejot 130690 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålspindel.
Produktinformasjon
Ejot 130690 er en blindnagle med forsenket hode 120 grader og stålspindel.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,8 mm |
|---|---|
| Hodeform | Forsenket |
| Klemområde | 23,0–25,0 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Materiale hylse | Aluminium |
| Materiale splint | Stål |
| Betegnelse | AL/STFS |
| Hodediameter | 9,0 mm |
Pakningsstørrelse 200 stk
Lengde 30 mm
EAN 7319611306900
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
