Ejot 130682Art.nr: 4068960
Blindnagle
forsenket, AL/ST
Beskrivelse
Art.nr: 4068960Ejot 130682 er en blindnagle med forsunket hode 120 grader og stålstift.
402 kr
inkl. MVA
Finnes i ulike varianter
Sendes innen 7-8 dager
Fri frakt over kr 999*
30 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
Art.nr: 4068960Ejot 130682 er en blindnagle med forsunket hode 120 grader og stålstift.
Produktinformasjon
Ejot 130682 er en blindnagle med forsunket hode 120 grader og stålstift.
| Tekniske data | |
| Diameter | 4,8 mm |
|---|---|
| Hodeform | Forsenket |
| Klemområde | 12,0–14,0 mm |
| Lengde | 18 mm |
| Materiale hylse | Aluminium |
| Materiale splint | Stål |
| Betegnelse | AL/STFS |
| Hodediameter | 9,0 mm |
Pakningsstørrelse 250 stk
Lengde 18 mm
EAN 7319611306825
Produsent
Produsentens postadresse
Kontakt produsenten Opplysninger mangler, kontakt oss for mer informasjon
